Radomír Nosek a Petra NoskováPoradna pro osobní a rodinné vztahy

Stáhněte si
náš leták

Výuka a praktické využití relaxačních technik

Mám bohaté zkušenosti s relaxací a meditací, desítky let je sám prakticky provádím.
Mám školení u odborníků – PhDr. J. Šturmy, PhDr. Turbové, PhDr. J. Tyla a dalších.

Během sezení probereme, jaká konkrétní metoda bude vhodná pro klienta, jak se prakticky provádí, a jak se vyhnout chybám. Dále jaké pomůcky a sugesce je možné použít, aby se celý proces urychlil a brzy bylo cítit výsledky. Pravidelnost je jednou z nutných podmínek úspěchu.
Plodem dobré relaxace, je hluboký odpočinek a navázání nového kontaktu se sebou samým, se svou duší. Mohu se rozhodnout, vykročit osvěžen po nové cestě svobodněji a s vyjasněnými myšlenkami.

Stres a uspěchanost, soustředění na výkon, velká přísnost až tvrdost k sobě samému, vede často k nespavosti, nesoustředěnosti a v krajním případě k výpadkům paměti, záchvatům úzkosti, aritmijím, nechuti dál žít, syndromu vyhoření, omdlívání…Tělo prostě má už všeho dost a nechce se nechat dál týrat svým majitelem. Vypadnou takzvaně pojistky a klient už není schopen pracovat.

Je nutné předcházet tomuto stavu a provádět pravidelně relaxace a meditace, zdravé cvičení těla a naplánovat si odpočinek, který si nenecháme ničím sebedůležitějším vzít.